چسب برق‌ها مدل‌های مختلفی دارند به همین دلیل برای تولید آن‌ها از دستگاه‌های مختلفی استفاده می‌کنند. دستگاه‌های تولید این چسب‌ها مدل‌های مختلفی دارند و هر کدام از آن‌ها یک مدل چسب را تولید می‌کنند و قابلیت‌های مختلفی هم دارند. برای مثال خط تولید هیمورا حدود 25 متر در دقیقه ظرفیت دارد و برای تولید انواع چسب‌ها طراحی و ساخته شده است. هر دستگاه تولید چسب برق دارای بخش‌های مختلفی است که از جمله آن‌ها می‌توان بخش چاپ‌کن، واحد کوتینگ، رول باز کن، رول کن، برش اتوماتیک و… را نام برد. هر کدام از این قسمت‌ها وظیفه مخصوص به خود را دارند و تماما در کنار هم منجر به تولید چسب برق می‌شوند. بسیاری از خط تولیدهای چسب برق می‌توانند که چسب‌های مختلفی را تولید کنند برای مثال چسب نوار رنگی، شفاف و چاپ‌دار توسط یک دستگاه تولید می‌شوند. چسب‌های تولید شده از هر دستگاه بسیار با کیفیت و کم ضخامت هستند.

دستگاه تولید چسب برق

قیمت دستگاه تولید چسب برق 

انواع دستگاه تولید چسب برق با توجه به کارایی که دارند از نظر اقتصادی قیمتی مناسب دارند و می‌توان گفت که به لحاظ اقتصادی قابل توجیه هستند. هر دستگاه موجود در بازار با توجه به قابلیت‌هایی که دارد قطعا قیمت‌های متفاوتی هم دارند. برای مثال برخی دستگاه‌ها می‌توانند که چند نوع چسب مختلف را تولید کنند. برخی از این دستگاه‌ها به صورت نیمه اتوماتیک هستند و به همین دلیل برای راه اندازه آن به کمترین نیروی انسانی احتیاج است. تمام این خط تولیدها مطابق با آخرین فناوری‌های روز دنیا ساخته می‌شوند و از قیمتی متناسب برخوردار هستند. در واقع این دستگاه به اندازه کیفیت و عملکردی که دارند از قمت مناسبی هم برخوردار هستند.

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰

✅ پرطرفدارترین و پرفروش ترین چسب های بازار  : چسب برق جک اسمیت | چسب برق واندرسینا | چسب برق ایران چسب

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰

ساخت دستگاه تولید چسب برق

همان گونه که قبل‌تر اشاره کردیم این دستگاه‌ها از به روز‌ترین تکنولوژی‌های دنیا ساخته می‌شوند و در تمام شرکت‌های داخلی و خارجی برای تولید چسب برق مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دستگاه‌ها در شرکت‌های تولیدی در کنار هم با ترتیب بسیار خاص و منظمی چیده می‌شوند. حال برای تولید و راه اندازی چسب به مواد اولیه احتیاج است که هر کدام در بخش خاصی استفاده می‌شوند. خط تولید یا دستگاه تولید چسب برق از اجزای زیر تشکیل می‌شود:

📌 بخش چاپ: این قسمت دستگاه برای تولید نوار چسب طرح‌دار و رنگی شود و بنابه نیاز مشتری می‌توان رنگ‌های مختلفی تولید کرد.

📌 رول بازکن: برای تولید لنت‌های نواری در ابتدا به صورت رول‌های بزرگ و عریض از مواد مختلف استفاده می‌کنند. بعد از تولید دستگاه رول بازکن این رول قرار می‌گیرد و باز می‌شود.

📌 رول کن: فیلمی که از خشک کن توسط خط تولید نوار چسب خارج می‌شود به صورت رول در آورده می‌شود.

📌 برش اتوماتیک: نوار چسب آماده می‌شود و برای برش خوردن روی دستگاه سوار می‌شود و در نهایت باز می‌شود. حال برای برش آن‌ها را اندازه می‌کنند و سپس به اندازه مشخص شده نوار چسب را برش می‌دهند.

خط تولید چسب

سخن پایانی 

دستگاه تولید چسب برق را خط تولید چسب برق هم می‌نامند و از آن برای تولید انواع چسب برق‌ها استفاده می‌کنند. در واقع این دستگاه باعث می‌شود که سرعت تولید این چسب‌ها افزایش یابد و آن‌ها را با ضخامتی مناسب و کیفیتی فوق العاده تولید می‌کنند. الکتروچسب ارائه دهنده انواع چسب برق‌های تولید شده است که برندهای برتر و معتبری را به فروش می‌رساند، می‌توانید با اطمینان خاطر به این فروشگاه مراجعه کنید.

بروزرسانی 10.04.01

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *