برای پاک کردن انواع چسب از روی فرش معمولا روش ساده‌ای وجود دارد که با استفاده از آن می‌توان چسب را پاک کرد. در واقع این روش استفاده کردن از آب و صابون و مایع ظرفشویی است، این سه مواد گفته شده را به خوبی با هم ترکیب کنید و با استفاده از آن در جهت پاک کردن لکه اقدام کنید. یک پارچه تمیز را بردارید و آن را به ترکیب ساخته شده آغشته کنید و سپس آن را روی لکه بگذارید. تا زمانی که لکه تمیز شد بگذارید که پارچه روی آن بماند با انجام این روش لکه تا حد زیادی کمرنگ می‌شود و یا این که کاملا تمیز خواهد شد. در صورتی که آثار لکه باقی مانده است می‌توانید که این کار را چند مرتبه انجام دهید تا لکه کاملا پاک شود. توجه کنید که چسب برق را با برندهای مختلفی می‌توانید تهیه کنید که هر کدام از برندهای چسب برق ویژگی‌های منحصر به خود را دارند.

پاک کردن انواع چسب از روی فرش

پاک کردن لکه چسب قطره‌ای از روی فرش با استفاده از اتو

بایستی یک تکه پارچه نخی را روی فرش بگذارید و سپس اتو را روی درجه متوسط تنظیم کنیدو آن را روی پارچه بگذارید. این کار را تا زمانی که لکه پاک می‌شود انجام دهید البته فراموش نکنید که لازم است از پارچه نخی استفاده کنید چرا که پارچ‌های لاستیکی لکه را بیشتر و بدتر می‌کنند.

در واقع چسب برق ایران چسب یکی از برندهای برتر موجود در کشور است که با کیفیت فوق العاده خود توانسته رضایت مشتریان را جلب کند. چسب برق ایران چسب معمولا قیمت مناسبی هم دارد که باعث شده فروش زیادی داشته باشد.

⏪ مشاهده انواع محصولات با کیفیت :✔️ چسب برق واندر سینا  |✔️ چسب برق جک اسمیت | ✔️ چسب برق الماس دیاموند |✔️چسب برق ایران چسب

پاک کردن لکه چسب از قالی با فریز کردن آن 

این روش به این صورت است که چند تکه یخ را داخل یک کیسه قرار دهید و سپس آن را روی لکه قرار دهید. زمانی که این کار ار انجام دهید لکه چسب خشک و فریز می‌شود و در نهایت به راحتی از فرش پام می‌شود. برای ایم که لکه را از فرش جدا کنید مراقب باشید که ابزاری را انتخاب کنید که به فرش آسیب نرساند. چسب برق واندر سینا یکی دیگر از برندهای برتر چسب برق است که معمولا در رنگ‌بندها و سایزهای مختلفی در بازار یافت می‌شود. چسب برق واندر سینا در مراکز معتبر با کیفیتی فوق العاده و قیمتی مناسب به فروش می‌رسد.

پاک کردن لکه چسب با استفاده از سرکه سفید

پاک کردن لکه چسب با استفاده از سرکه سفید

با استفاده از قسمت نرم چاقو لکه را بتراشید و یک پارچه را به سرکه آغشته کنید و چند دقیقه محل لکه را ماساژ دهید. حداقل یک دقیقه این کار را انجام دهید و لکه را به اندازه کافی مرطوب کنید و در نهایت یک ربع سرکه را روی آن محل بگذارید. سرکه باعث می‌شود که لکه چسب به اندازه کافی نرم شود و به سرعت آن را لایه برداری کرد. اگر لکه فرش بزرگ بود بهتر است که ابتدا این کار را روی قسمتی از لکه انجام دهید. چسب برق‌ها اصولا برندهای مختلفی دارند که یکی از آن‌ها چسب برق جک اسمیت است. این چسب برق در برابر رطوبت و دمای بالا از مقاومت بالایی هم بهره می‌برد بنابراین با اطمینان خاطر می‌توانید چسب برق جک اسمیت را تهیه کنید.

پاک کردن لکه قدیمی چسب از روی فرش

لکه‌های قدیمی چسب در ابتدا بهتر است که مرطوب شوند تا منعطف و تازه شوند. آب گرم را روی حوله بزنید و مطمئین شوید که لکه چسب نرم می‌شود. حال با استفاده از چاقو لکه را بردارید و یا بتراشید و با استفاده از آبگرم کم کم لکه را پاک کنید. چسب برق الماس دیاموند هم یک برند مشهور است و برای انجام کارهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع کیفیت بالای این محصول منجر به محبوبیت آن شده است؛ چسب برق الماس دیاموند از قیمت مناسبی هم برخوردار است. پاک کردن انواع چسب از روی فرش یا موکت هم به روش‌های مختلفی انجام می‌شود یعنی هر چسب را با یک روش می‌توان پاک کرد، در ادامه آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

پاک کردن لکه قدیمی چسب از روی فرش

پاک کردن جای چسب و برچسب از روی فرش

سرکه گرم را روی فرش بمالید و صبر کنید که 5 الی 10 دقیقه سرکه روی لکه بماند. حال لکه را با حوله‌ای کاغذی پاک کنید و سپس آن را با آب بشویید. در صورت باقی ماندن آثار لکه این مراحل را دوباره تکرار کنید تا لکه به خوبی پاک شود.

پاک کردن چسب حرارتی از روی فرش

بهترین راه برای پاک کردن این چسب استفاده از یخ است؛ یخ را روی لکه قرار دهید تا سفت و شکننده شود و سپس چسب را بردارید. البته این لکه را با استفاده از استون هم می‌توانید پاک کنید و تا زمانی که چسب خشک نشده هیچ کاری نکنید، لذا چسب را بین الیاف فرش پخش می‌کنید.

پاک کردن جای چسب و برچسب از روی فرش

سخن پایانی

گفتنی است که در این مطلب از الکتروچسب سعی کردیم که پاک کردن انواع چسب از روی فرش مورد بررسی قرار دهیم. با خواندن این مطلب می‌توانید که بسیاری از لکه‌های روی چسب را به خوبی پاک کنید. ناگفته نماند که می‌توانید انواع چسب برق را با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب از فروشگاه اینترنتی الکتروچسب تهیه کنید.

بروزرسانی 3.02.01

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *